piątek, 19 lipca

Etui na iPada „Don’t Panic” projektu Thomasa Fultona rozpoczęło życie w ubiegłym roku jako projekt Kickstarter. Teraz, po rozesłaniu pierwszych sztuk do wszystkich zwolenników projektu, etui jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Etui jest wykonane z filcu i skóry i jest przeznaczone zarówno jako ochrona urządzenia, jak i ułatwienie codziennego użytkowania. Po zamknięciu wygląda jak każde inne etui. Ale jego zalety zobaczymy dopiero po jego otwarciu.

„Don’t Panic”może być ustawiony w niemal każdej pozycji, dzięki połączeniu części elastycznej i sztywnej gdzie montujemy iPada. Etui może być przełożone przez kolana, podparte na nierównej powierzchni (np lóżko) do oglądania filmów, lub za pomocą regulowanego paska ze skóry i lepkich rzepów owinięte wokół Twojej ręki, nogi lub czegokolwiek innego podczas czytania.

To naprawdę bardzo wszechstronny połączenie, a ponieważ jest wykonana z dwóch super-wytrzymałych materiałów, powinno przetrwać długi czas.”Don’t Panic” pasuje do iPada 2 i najnowszej, trzeciej generacji i kosztuje 99 dolarów. Jedyna rzecz do zapamiętania: obecna wersja nie posiada otworu na aparat.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DawidKw
DawidKw
12 lat temu

Żarty chyba sobie robicie tym komentarzem w appleworld ….
Idealne etui???
Dawno nie widziale etui tak psujacego wygląd iPad-a. Co te gumy maja znaczyć? Czy projektant poświęcił chociaż 10 sekund na obejrzenie własnego projektu?
Śmiech na sali!
Rzadko jestem taki stronniczy w osądach, ale jak widzę takie coś to mnie rusza …

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx