sobota, 28 stycznia

Elegato Thunderbolt 2 Dock

Po wydaniu swojej oryginalnej stacji dokującej Thunderbolt na początku tego roku, popularny producent akcesoriów TV i video, firma Elgato wprowadziła właśnie ulepszoną wersję swojego docka – Thunderbolt 2 Dock.

Nowa stacja dokująca Elgato jest podobna do oryginału, utrzymując aluminiową obudowę i czarny, plastikowy rdzeń, teraz zwiększając nacisk na wykorzystanie akcesoriów Mac z portem Thunderbolt 2. Podobnie jak jego poprzednik, stacja dokująca Elgato Thunderbolt 2 posiada trzy porty USB 3.0, dwa porty Thunderbolt, port HDMI, port Ethernet, porty wyjścia i wejścia audio i port źródła zasilania.

Screenshot-13-800x205

Elgato twierdzi, że stacja dokująca może obsługiwać dowolny wyświetlacz z wejściem HDMI, nawet te osiągające rozdzielczość 4K. Thunderbolt 2 Dock posiada również kilka funkcji, których nie oferują inne huby: porty USB zapewniają wystarczającą moc, aby ładować iPhone’a lub iPada, nawet jeśli komputer jest wyłączony i nie podłączony do stacji dokującej, korzystanie z Apple SuperDrive, a nawet podłączenie dodatkowych urządzeń zasilanych przez USB do klawiatury Apple.

Elgato Thunderbolt 2 Dock jest w tej samej cenie detalicznej co jego poprzednik czyli 229,95 EUR, a można go kupić z oficjalnej strony Elgato.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx