niedziela, 25 września

iPhone 6_koncepcja

Według najnowszego raportu The Wall Street Journal, kolejna generacja iPhone’a, którego premiery oczekuje się na jesień tego roku, przyniesie dwa nowe telefony ze znacznie większymi ekranami. Większy ekran iPhone’a jest już niemal nieodłączną wizją przyszłego smartfonu, ale to pierwsza informacja wskazująca, że Apple może wydać telefony w wielu rozmiarach ekranu, w tym większy „phablet”.

Raport mówi, że Apple nie będzie kontynuował już plastikowej obudowy iPhone’a 5C, a zamiast tego dwa modele będą posiadać metalową obudowę zewnętrzną, podobną do tej z obecnego iPhone’a 5S. Jest możliwe, że Apple nadal będzie oferował dwie „nowe” linie telefonów w nowym składzie, oferując flagowy telefon z największym ekranem – 5-calowym – i model niższy o przekątnej ekranu około 4,5 cala przekątnej.

W obliczu konkurencji ze strony rywali oferujących smartfony z większymi ekranami, Apple Inc planuje większe wyświetlacze w dwóch iPhone’ach, które ukażą się w tym roku, powiedzieli ludzie zaznajomieni z sytuacją.

Ludzie zaznajomieni z planami Apple powiedzieli o modelu iPhone’a z ekranem większym niż 4 ½ cala przekątnej, oraz drugą wersję z wyświetlaczem większym niż 5 cali. Do tej pory największy telefon Apple posiada 4-calowy wyświetlacz.

Oczekuje się, że oba nowe modele wyposażone w metalowe obudowy, podobne do tych używanych w obecnych iPhone’ach 5S, a Apple planuje pozbyć się obudowy z tworzywa sztucznego użytej w iPhone’a 5C, powiedzieli informatorzy.

Raport zwraca uwagę, że Apple nie będzie używał zakrzywionych wyświetlaczy w swoich nowych iPhone’ach 6 – coś, co było wcześniej prawdopodobne – i że iPhone 5C niestety ma znacznie słabszy popyt od oczekiwanego. Zamiast tego wydaje się, że iPhone 5S odnotował znacznie większy popyt, od teoretycznie tańszego iPhone’a 5C.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx