niedziela, 14 lipca

W zeszłym miesiącu Apple wprowadził do swojej oferty zestaw kółek dla komputera Mac Pro, dzięki którym możemy dodać sobie kółka do zestawu w którym pierwotnie wybraliśmy nóżki. Zestaw wyceniono na 3499 złotych.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, jak to jest kupić taki zestaw kółek, popularny YouTuber Unbox Therapy opublikował dramatyczny, a przede wszystkim humorystyczny filmik pokazujący rozpakowywanie pudełka na wzór wszystkich tego typu filmików z nowymi urządzeniami. Film jest co prawda dość długi bo trwa ponad 7 minut, ale cała dramatyczna koncepcja filmiku jest na tyle ciekawa i zabawna, że warto go obejrzeć. Szczególnie przez tych, którzy rozważają zakup tego zestawu kółek.

Gdy dodajemy sobie kółka do komputera Mac Pro podczas pierwotnego zakupu, Apple pobiera za nie dodatkowe 2000 złotych, ale samodzielny zestaw do użycia po zakupie jest 1500 złotych droższy, ponieważ cena przy zakupie pierwotnym obejmuje cenę za usunięcie nóżek wartych 1500 złotych.

Użytkownicy komputerów Mac Pro‌‌, którzy chcą kupić zestaw dodatkowych kółek do niego mogą to zrobić w sklepie internetowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx