sobota, 30 września

Dr Dre Ice Bucket Challenge

Dr Dre przyjął wyzwanie dyrektora generalnego Apple Tima Cooka w oblaniu się wiadrem wody w ramach akcji Ice Bucket Challenge„ propagującej świadomość choroby Lou Gehriga. Cook nominował Dre po zaakceptowaniu wyzwania od Phila Schillera.

Prezes Apple Tim Cook, który w zeszłym tygodniu podjął się zadania, nominował do Ice Bucket Challenge m.in. Dr. Dre. Dre przyjął wyzwanie i dziś, na planie swojego nowego filmu, reżyser Gary Gray pomógł mu je zakończyć. Nominowani przez Dr Dre zostali tym razem Eminem, Snoop Dogg i Kendrick Lamar.

„Ice Bucket Challenge” ma na celu zwiększenie świadomości o chorobie jaką jest stwardnienie zanikowe boczne lub ALS, powszechnie znane jako choroba Lou Gehriga. Celem wyzwania jest wylanie na siebie wiadra lodowatej wody udokumentowane na filmie i udostępnione na jednym z portali społecznościowych. Każda osoba nominuje następnie trzech znajomych do tego samego. Jeżeli ktoś nie podejmie wyzwania w ciągu 24 godzin, musi przekazać na cele podnoszenia świadomości o chorobie kwotę minimum 100 dolarów.

Obejrzyjcie film Dr Dre poniżej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx