środa, 24 lipca

iphone_5s_home_button (1)

Serwis Nowhereelse.fr zaprezentował parę domniemanych części iPhone’a 5S. Części wydają się być wysłane przez japońskiego dostawcę Moumantai.

Pierwsza część to przycisk Home, który wygląda bardzo podobnie do tego z iPhone’a 5, z wyjątkiem elastycznego kabla służącego do podłączenia do płyty głównej. Kabel iPhone’a 5S jest znacznie dłuższy niż ten jaki widzieliśmy w iPhone’ie 5 i jest skierowany nieco inaczej przez całość urządzenia.

Plotki mówią, że Apple może podobno dodać czujnik linii papilarnych do iPhone’a 5S w obszarze przycisku Home, ale jeśli taka funkcja ma być zintegrowana z przyciskiem Home, to jakoś nie wydaje się to wynikać z tej części.

iphone_5s_vibrator

Druga część jest uważana za wibrator dla iPhone’a 5S, chociaż obraz pokazuje wibrator przymocowany do przewodu elastycznego, który również zdaje się wspierać przyciski głośności i wyciszania wzdłuż boku urządzenia. Wydaje się, że przewód jest bardziej zwarty niż układ odpowiedzialnych za to części w iPhone’ie 5.

Do tej pory nie mieliśmy zbyt wielu przecieków części iPhone’a 5S. Jeżeli jednak jego przewidywany termin ukazania się w czerwcu jest realny to zacznie się ich pojawiać znacznie więcej.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx