piątek, 19 kwietnia

Francuska strona Nowherelse.fr kontynuuje dalszy ciąg prezentacji części związanych z kolejnym iPhone’em. Udostępnione teraz zdjęcie pokazuje wtyczkę do zapowiadanego, nowego złącza dokującego z następnej generacji iPhone’a. Część kabla jest przedstawiona obok końcówki kabla USB, co daje wyobrażenie o wielkości nowego złącza.

Strona dodaje jednak, że nie może potwierdzić wiarygodności zdjęć, choć wydają się one wykazywać pewne cechy, które zgodne są z tym, co twierdzono o nowym, mniejszym złączu dokującym. Złącze pokazane na zdjęciach jest znacznie mniejsze od istniejącego, a metalowa końcówka pokazuje 8 pinów. Wygląda też na to, że zgodnie z poprzednimi doniesieniami może być ona włożona do telefonu iPhone w obu orientacjach.

Serwis Nowhereelse.fr miał słabą skuteczność dotyczącą plotek przed premierą pierwszego iPada. Od tamtego momentu nie nie było o nim głośno aż do teraz kiedy to rozpoczął udostępnianie zdjęć części nowej generacji iPhone’a. Te przecieki są całkiem uzasadnione, ponieważ pochodzą z azjatyckich stron internetowych i są spójne z innymi przeciekami pokazywanymi do tej pory.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx