czwartek, 20 stycznia

Firma Apple złożyła dokumenty rejestracyjne niepublikowanego modelu iPada A2229 w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej. Tablet jest wymieniony w dokumentach jako iPadOS 13 więc nie jest jasne, czy jest to iPad, iPad Pro czy iPad mini.

W styczniu analityk Apple Ming-Chi Kuo prognozował, że w pierwszej połowie 2020 roku Apple wypuści odświeżone modele iPada Pro z systemem tylnej kamery z potrójnym obiektywem i funkcją wykrywania 3D dla rzeczywistości rozszerzonej, chociaż nie jest jasne, czy pandemia COVID-19 zmieniła ten plan. Na początku tego miesiąca Kuo powiedział, że nowe iPady Pro, iPad mini i 10,2-calowe modele iPad z podświetlanymi wyświetlaczami Mini-LED zostaną wypuszczone do końca 2021 roku.

Zgłoszenia do Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej zapowiadały zazwyczaj wypuszczenie na rynek wielu nowych produktów Apple, w tym wielu modeli komputerów Mac, iPhone’ów, iPadów, iPadów Pro, Apple Watch i AirPods. Dokumenty te są wymagane prawnie dla wszystkich zaszyfrowanych urządzeń sprzedawanych w Rosji i wybranych innych krajach.

Czas między zgłoszeniem eurazjatyckim a oficjalną premierą nowych produktów może się różnić od dni do nawet miesięcy. Marzec to powszechny miesiąc, w którym Apple wprowadza na rynek nowe produkty, w tym dziś nowe Powerbeats, więc możliwe jest, że co najmniej jeden nowy model iPada zostanie ogłoszony w komunikacie prasowym w którymś momencie tego miesiąca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 rok temu

[…] Apple złożył już dokumenty dotyczące modelu A2228 w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej w lipcu 2019 roku, a modelu A2229 wczoraj. […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x