poniedziałek, 27 czerwca

Czy jesteście rozczarowani, że iPhone 4 i iPhone 4S ma tylko jedno gniazdo karty SIM? Jeśli jesteś jednym z niewielu, który odpowiedział „tak” na ​​to pytanie koniecznie musisz sprawdzić  Vooma Peel PG920 – obudowę dla Twojego iPhone’a, która nie tylko pełni funkcję zapasowej baterii, ale także drugiego gniazda karty SIM.

Największą wadą Vooma Peel PG920 jest może nie tyle jej wygląd, co fakt, że wymaga do pracy jailbreak’a urządzenia. Dla tych którzy są zainteresowani dodamy, że jailbreak nie będzie możliwy na iPhone’a 4S, co sprawia, że ​obudowa będzie zgodna na razie tylko z iPhone’m 4.
Urządzenie łączy się z aplikacją Vooma – niedostępną w App Stor – aby dodać drugą kartę SIM do iPhone 4, co pozwala na szybkie i łatwe przełączanie się pomiędzy dwoma SIM w razie potrzeby. Aplikacja zasadniczo służy jako interfejs dla elementów wewnątrz obudowy Vooma.

TechCrunch, który posiadał Vooma w wersji testowej uważa, że obudowa ma potencjał:

Po skonfigurowaniu Peel PG92 działa bezproblemowo, a nawet używa podobny interfejs do własnych dialerów Apple. Ekran wybierania jest rzeczywiście kopią bitmapową z oryginalnego dialera Apple choć litery i cyfry są nieco wypaczone. Jednak wszystkie główne funkcjonalności są odtworzone w aplikacji Vooma.
…jest to zdecydowanie bardzo fajne i mądra próba wprowadzenia dodatkowej funkcjonalności  i działa bez problemów na każdym iPhone’ie z jailbreak’iem.

Obecnie nie wiemy nic na temat ceny Vooma i daty wydania, ale jeśli jesteście zainteresowani rozwojem projektu, możecie zarejestrować się na stronie internetowej firmy w oczekiwaniu na dalsze informacje.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx