wtorek, 18 czerwca

Dla tych z Was, którzy są DJ-ami lub po prostu lubią słuchać i miksować muzykę, najnowsza wersja programu „Djay” firmy Algoriddim może wydać się interesująca. Algoriddim twierdzi, że update do wersji 4.0 jest największą aktualizacją tej aplikacji. Największą ogłoszoną nowością jest „Harmonic Match”  – nowy system, który pozwala na „tworzenie perfekcyjnego połączenia utworów za pomocą jednego kliknięcia”.

„Wraz z wprowadzeniem Harmonic Match, program automatycznie wykrywa klucz utworu i pozwala na dopasowanie go do piosenek z tym samym kluczem ze swojej muzycznej biblioteki iTunes. Pozwala także na transpozycje utworów do różnych kluczy, a nawet sortować bibliotekę muzyczną za pomocą klucza co jest idealne do tworzenia studyjnej jakości mash-upów z utworów „.

Poza Harmonic Match, Djay 4.0 jest wyposażony w nowy silnik audio, który zapewnia wysoką jakość dźwięku FX w locie, precyjne scratchowanie, wizualny podgląd trwania utworu i wiele innych bardziej zaawansowanych funkcji. Szczególnie przydatną funkcję w Djay 4.0 jest wsparcie dla iCloud, co oznacza, że utwory mogą być synchronizowane przez Mac’ową, iPad’ową lub iPhone’ową wersję aplikacji. Kolejny miły akcent to wsparcie dla trackpada multi-touch, gdzie użytkownik może „używać gestów, aby dostosować EQ, lub dwóch palców do scratchowania, nagrywania i operowania crossfaderem”.

Djay dla komputerów Mac dostępny jest w Mac App Store w specjalnej cenie 15,99 euro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx