środa, 22 maja

dicapac

Na rynku istnieje wiele etui oraz specjalne obudowy zabezpieczające iPhone’a przez wodą, piaskiem, pyłem czy innego rodzaju czynnikami zewnętrznymi na które nasz iPhone nie jest przygotowany. Jedne robią to lepiej, inne trochę gorzej. Na rynku pojawiła się nowa linia odpornych etui przeznaczona dla telefonów i tablety Dicapac.

Etui chroniące Twoje urządzenie, musi być wytrzymałe. Gwarantem tego jest wykorzystanie najlepszych materiałów. Sprawdzone rozwiązania i niedościgniona jakość wykonania są receptą firmy na ten pokrowiec. Do produkcji etui wykorzystano polichlorek winylu. Gwarantuje on maksymalną wytrzymałość połączoną ze świetną elastycznością pokrowca. Dodatkowo jest miły w dotyku. Zastosowanie poliwęglanu gwarantuje doskonałą ochronę przeźroczystych elementów – czoła etui i “okienka” aparatu.

Img.ashx

DiCAPac gwarantuje pełen zakres funkcjonalności pod wodą. Dotykowe urządzenie można obsługiwać pod wodą bez żadnych ograniczeń. To daje możliwość swobodnego wykonywania podwodnych zdjęć. Dzięki wykorzystaniu ultraprzeźroczystego poliwęglanu na zdjęciach nie znajdziemy ani śladu ochronnego etui. DiCAPac uzyskał certyfikat JIS IPX8 (japońskiego standardu przemysłowego potwierdzający najwyższy stopień wodoodporności). Testy wykazały pełną ochronę przed wodą nawet przy zanurzeniu 10 metrów. Nie należy się również bać o utratę urządzenia pod wodą, gdyż DiCAPac nie pozwoli mu utonąć pozostawiając urządzenie pływające na powierzchni.

Pokrowce oferowane są w sześciu opcjach kolorystycznych: czarnym, białym, niebieskim, różowym, żółtym i zielonym. Zatem zabierz swój telefon na ekstremalną wyprawę. Nie przejmuj się kiepską pogodą, nadchodzącymi deszczami czy śniegiem. Nie musisz się już martwić o zawilgocenie swojego sprzętu. DiCAPac pasuje do każdego modelu iPhone’a w tym także nowego iPhone’a 6. Wyłącznym dystrybutorem etui w Polsce jest mc-market.pl

KONKURS: Od jutra możecie wziąć udział w specjalnym facebookowym konkursie organizowanym wspólnie z mc-market.pl gdzie będziecie mogli zdobyć zniżki na zakup dowolnego etui z linii DiCAPac. Śledźcie nasz FanPage.
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx