środa, 22 marca

264585

Apple rozpoczął dekorowanie Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco, czyli miejsca, gdzie w poniedziałek odbędzie się pierwsza konferencja otwierająca Worldwide Developers Conference. Ekipy rozpoczęły dekorację okien i wywieszanie tęczowych flag.

Tegoroczna strona www Worldwide Developers Conference, aplikacja i zaproszenia dla mediów są utrzymane w prostej, ciemnej stylistyce z kolorowymi literami i prawdopodobnie takie banery i transparenty pojawią się również z czasem na budynku.

#apple #pride #sanfrancisco #california #WWDC

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika thaiboe1 (@thaiboe1)

Z małym opóźnieniem ze względu na odbywającą się tam wcześniej inną imprezę, Apple rozpoczął dekorowanie Moscone Center, gdzie odbędzie się cała reszta konferencji. Apple zazwyczaj rozpoczyna dekorowanie Moscone West we wtorek lub środę na tydzień przed WWDC, a tym razem prace rozpoczęły się dopiero w piątek.

264583

Tegoroczna impreza skoncentrowana będzie zapewne na prezentacji nadchodzących systemów iOS 10 i OS X 10.12, wraz z nowymi wersjami watchOS i tvOS. Możemy usłyszeć więcej szczegółów na temat zmian w App Store także aktualizacji niektórych usług, takich jak Apple Pay. Apple zapewni transmisję na żywo swojej konferencji otwierającej WWDC na Apple TV oraz na urządzeniach iOS i Mac za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx