czwartek, 22 lutego

Posiadacze urządzeń Apple mieszkający lub wybierający się do Krakowa mogą skorzystać ze znacznych rabatów w ponad  200 restauracjach, klubach, kawiarniach czy muzeach z którymi współpracuje DealDriver. 

Aplikacja pozwala przeglądać najciekawsze miejsca w Krakowie według kategorii, jeśli użytkownik nie zna miasta to może skorzystać z mapy, gdzie zaznaczone są wszystkie punkty. Po wybraniu konkretnego miejsca DealDriver wyznaczy trasę dotarcia.

Aplikacja działa całkowicie offline i nie wymaga dokonania przedpłaty w celu otrzymania kodu, jak w przypadku zakupów grupowych. Aby zrealizować rabat wystarczy przed złożeniem zamówienia przesunąć palcem przycisk slide to collect, a kod wyświetli się na ekranie. Zniżka zostanie uwzględniona na rachunku końcowym.

Drugi posiłek, napój lub inna usługa za 1 PLN to najczęściej oferowana promocja przez partnerów DealDriver. W każdym miejscu można generować dowolną ilość kodów uzyskując różne formy rabatów aż do końca 2012 roku, podczas jednej wizyty można wykorzystać maksymalnie 1 rabat dla 2 osób. W aplikacji nie ma jednak zniżek mniejszych niż 10%. Subskrypcja zwraca się przeważnie po wizycie w zaledwie 2 restauracjach.

Taką formę promocji przy zwiedzaniu Krakowa aktualnie subskrybuje ponad 10 000 osób i jest dostępna już od kilku lat. Miejsca ze zniżkami są starannie dobierane, dlatego znajdują się wśród nich punkty najczęściej wybierane przez mieszkańców Krakowa.

Aktualne zniżki można przeglądać na dealdriver.pl. Aplikacja, która jest zarazem subskrypcją do końca 2012 roku kosztuje 11,99 EUR i .jest dostępna bezpośrednio tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx