wtorek, 20 lutego

Firma Nikon wprowadziła na rynek bezpłatną aplikację iP-PJ Transfer dedykowaną dla urządzeń z systemem iOS. Oprogramowanie umożliwia wyświetlanie za pomocą projektora wbudowanego w aparat kompaktowy Nikon COOLPIX S1200pj materiałów przechowywanych w pamięci iPhone’ów, iPadów oraz iPodów Touch.

Oprogramowanie umożliwia projekcje takich treści, jak: zdjęcia, dokumenty Word, Excel, PowerPoint, Adobe PDF czy Apple Keynot, oraz przeglądanie stron internetowych. Ponadto dzięki funkcji transferu plików pomiędzy urządzeniami Apple a aplikacją iP-PJ (za pośrednictwem iTunes oraz Wi-Fi) za pomocą aparatu COOLPIX S1200pj może być wyświetlana również zawartość przechowywana w pamięci komputera. Aplikacja iP-PJ jest kompatybilna z urządzeniami iPhone, iPad, iPad 2, iPod Touch (czwartej generacji). Oprogramowanie oferowane jest bezpłatnie w Apple App Store i jest dostępne w języku angielskim oraz japońskim.

Nikon COOLPIX S1200pj to aparat kompaktowy wyposażony we wbudowany projektor. Dzięki technologii DLP urządzenie umożliwia projekcje o jasności 20 lumenów i wyświetlanie obrazów w rozmiarze od 26 do 152 cm (od 5 do 60 cali). Ponadto model COOLPIX S1200pj został wyposażony w matrycę CCD o rozdzielczości 14 mln pikseli, funkcję nagrywania filmów w jakości HD (720 p), szerokokątny obiektyw NIKKOR z 5-krotnym zoomem optycznym i cztery funkcje, które automatycznie zapobiegają rozmywaniu obrazu, co gwarantuje doskonałe rezultaty nawet w trudnych warunkach.

Tym, którzy chcą popisać się kreatywnością, COOLPIX S1200pj umożliwia wykonywanie zdjęć lub kręcenie filmów z efektami specjalnymi, m.in. Zmiękczenie i Nostalgiczna sepia, lub przy zastosowaniu szeregu filtrów do zdjęć już po ich wykonaniu: Efekt rozbłysku, Rybie oko oraz Miniatura.

Aparat COOLPIX S1200pj oferowany jest w dwóch kolorach: czarnym i ciemnoróżowym. Cena aparatu w cenniku Nikona wynosi 1719 zł brutto.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx