poniedziałek, 15 lipca

Firma Apple potwierdziła na swojej corocznej konferencji Worldwide Developers Conference w tym miesiącu, że następna ważna aktualizacja systemu Mac OS X, nazwana Mountain Lion, zostanie udostępniona publicznie w lipcu tego roku. Firma z Cupertino nie poinformowała o dacie bardziej konkretnie, ale według jednej z relacji, możemy spodziewać się Mountain Liona w Mac App Store 19 lipca.

T-Gaap.com donosi, że „źródło Bay Area” potwierdziła publiczny debiut OS X Mountain Lion na 19 lipca – 364 dni po premierze poprzedniej wersji systemu OS X Lion w Mac App Store.

Apple udostępnił na początku tego tygodnia czwartą wersję beta Mountain Liona dla zarejestrowanych deweloperów, więc jeśli data 19 lipca jest poprawna, to może być to ostatnia wersja beta jaką zobaczymy przed wejściem oprogramowania na rynek.

Musimy jednak pamiętać, że T-Gaap nie jest zbyt poważnym źródłem jeśli chodzi o udokumentowane i wiarygodne informacje. Nie ma odrzucać całkowicie ich informacji, ale należy je też przyjąć z dozą sceptycyzmu. Nie mniej data 19 lipca z pewnością brzmi jak najbardziej możliwie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx