sobota, 22 czerwca

Nowy iPhone 7 i 7 Plus sygnowany logiem (PRODUCT)RED wydany wczoraj, posiada czerwoną aluminiową obudowę, którą już teraz zyskał sobie wiele fanów. Niestety, jest wyposażony w białą płytę czołową, podobnie jak złoty, srebrny i różowozłoty iPhone, co też stało się już punktem krytyki dla osób, które uważają, że nowy kolor lepiej wyglądałby w połączeniu z frontem czarnym.

YouTuber Danny Winget zdążył już przerobić swojego czerwonego iPhone’a 7 Plus i zastąpił jego płytę główną i przedni front elementami pochodzącymi z iPhone’a 7 Plus w kolorze Jet Black dając nam zerknąć na to, jak wyglądałby iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED z czarnym frontem.

Winget musiał wymienić nie tylko przedni wyświetlacz, ale także płytę główną, ponieważ zamiana tylko części przedniej mogłaby całkowicie pozbawić funkcjonalności czujnik odcisku palca Touch ID.

Apple wiąże czujnik odcisków palców Touch ID z płytą główną iPhone’a i wyłącza go z powodów bezpieczeństwa, jeśli jakakolwiek z tych części jest wymieniona. Dlatego też większość wewnętrznej struktury telefonu (PRODUCT) RED iPhone musiała być wymieniona na części z telefonu Jet Black.

Zakup całego iPhone’a 7 lub 7 Plus w kolorze Jet Black w celu stworzenia hybrydowego, czerwono-czarnego telefonu iPhone 7 jest raczej dla większości niewykonalna, ale jest ciekawym konceptem samym w sobie. Metoda ta zasadniczo niszczy zarówno iPhone’a 7 Jet Black, jak również uszczelnienie wodoszczelne w czerwonym iPhone’ie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx