sobota, 18 września

Zaledwie dzień po tym, jak Apple wprowadził nową generację słuchawek AirPods z obsługą „Hey Siri” i nowe etui do ładowania bezprzewodowego, czas oczekiwania na ich dostarczenie ze sklepu online wysłużył się do 2-3 tygodni.

Jeszcze wczoraj Apple podawał szacunkowy czas dostawy słuchawek z etui do ładowania bezprzewodowego 27-29 marca. Dziś ta data przesunęła się do 5-12 kwietnia. Druga generacja AirPods ze standardowym etui do ładowania wciąż jest dostępna od 27 marca do 29 marca, podobnie jak samodzielne etui do ładowania bezprzewodowego wprowadzone dla posiadaczy pierwszej generacji słuchawek.

Nowa generacja AirPods firmy Apple nie wprowadza nowych, ekscytujących funkcji, które były wspominane w plotkach takich jak czarny kolory czy funkcje zdrowotne, ale są solidnym ulepszeniem w stosunku do poprzedniej wersji.

Wewnątrz nich znajduje się nowy, bezprzewodowy układ H1, który obsługuje funkcję głośnomówiącą „Hey Siri”, dzięki czemu nie trzeba ich stukać, aby uzyskać dostęp do asystenta głosowego. Nowe AirPodsy są w stanie przełączać się między urządzeniami dwa razy szybciej podczas odtwarzania muzyki. Przedłużono w nich czas rozmów, który teraz wynosi trzy godziny.

Nowe, bezprzewodowe etui ładujące umożliwia ładowanie AirPodów za pomocą bezprzewodowych akcesoriów do ładowania opartych na Qi, co może zapowiadać nadchodzącą premierę AirPower.

Apple zaprojektował swoją własną matę do ładowania bezprzewodowego, która ma ładować AirPods, iPhone’a i Apple Watch jednocześnie, ale nie jest jeszcze do końca jasne, kiedy zostanie ona wypuszczona, biorąc pod uwagę wiele opóźnień od czasu jej prezentacji w roku 2017.

W międzyczasie, bez AirPower, AirPodsy mogą być ładowane się na dowolnym akcesorium opartym na Qi, które możecie już mieć dla swojego iPhone’a.

Apple prawdopodobnie rozesłał nieduże ilości nowych modeli AirPods do swoich sklepów detalicznych i autoryzowanych sprzedawców więc Ci, którzy chcą je mieć szybciej mogą zapolować na nie w sklepach począwszy od przyszłego tygodnia. Jest jeden plus zamówienia ich przez internet. Apple umożliwił dodanie bezpłatnego grawerunku do etui AirPods, co jest nowością w modelu drugiej generacji dostępną tylko online.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x