sobota, 13 lipca

Niektórzy noszą białe, ale niektórzy wciąż nalegają na czarne. Tak, tak, mowa o słuchawkach AirPods. Choć słuchawki Apple niemal jednoznacznie kojarzą się z kolorem białym to w momencie kiedy w ofercie mamy coraz to nowe kolory iPhone’ów apetyt na słuchawki w innym kolorze także rośnie.

Teraz jednak można się odróżnić się od mas ludzi noszących zwykłe białe słuchawki bezprzewodowe Apple AirPod. Witryna o nazwie BlackPods – w żaden sposób nie związana z firmą Apple – sprzedaje wersje czarne popularnych dousznych słuchawek bezprzewodowych.

Za 279 dolarów można nabyć standardową „klasyczną” wersję o wykończeniu w wysokim połysku, a za 299 dolarów wersję w kolorze czarnym matowym. Obydwie wersje posiadają w komplecie etui ładowania i przechowywania AirPod w tym samym kolorze.

BlackPods oferuje również usługę malowania niestandardowego za 99 dolarów. Wysyłasz im białe AirPods a otrzymacie czarne.

Standardowe, białe AirPody firmy Apple mają wartość 159 dolarów w USA ( w Polsce 799 złotych) i nie są dostępne w żadnym innym kolorze. Nadal trzeba na nie oczekiwać sześć tygodni zamawiając na stronie Apple.pl. Czas oczekiwania na parę od BlackPods to dwa tygodnie. Słuchawki wysłane są również do Polski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx