czwartek, 25 lipca

Fake_Chinese_Apple_Watch-13

Choć Apple dąży do tego,  by w marcu zainaugurować sprzedaż Apple Watch, chińska firma Hyperdon obecna na targach CES 2015 sprzedaje już fałszywe wersje nowego produktu Apple o nazwie Smart Watch poinformował serwis Mashable.

Ekran zegarka wyświetla się tylko gdy urządzenie jest włączone, ale wiele z jego ikon są jawnym odwzorowaniem tych od Apple. Proces parowania wymagał podjęcia kilku prób, ale po podłączeniu do telefonu iPhone 6, byłem w stanie wykonywać połączenia telefoniczne i odtwarzać muzykę przez zegarek. Nawet wibruje, kiedy przychodzi połączenie.

Mashable był w stanie kupić ten zegarek za 27 dolarów. Urządzenie zawiera krokomierz, stoper, alarm oraz funkcję nazwaną „Anti Lost”, która jak szacuje Mashable może ostrzegać użytkownika do zegarek znajduje się poza zasięgiem Bluetooth.

fake_chinese_apple_watch-8

Fake_Chinese_Apple_Watch-5

Smart Watch posiada również powiadomienia z WeChat i innych aplikacji, ale wymaga pobrania „dość prosto wyglądającego APK”, które współpracuje tylko z iPhone’em z jailbreakiem. Telefon ładuje się za pomocą kabla USB, a Hyperdon twierdzi, że może on trwać „do 180 godzin”. Mashable nie był w stanie sprawdzić tego twierdzenia. Hyperdon mówi, że sprzedaje swoje produkty w sklepach w USA i Chinach, ale nie podał dokładnie, gdzie znajdują się te sklepy.

Apple ciągle cierpi z powodu licznych podróbek swoich produktów w Chinach, a władze wciąż rozbijają kolejne grupy fałszerzy podrabiających iPhone’y i zamykają fałszywe sklepy Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx