poniedziałek, 28 listopada

iphone_5s_6__side_grass

Chiński operator China Mobile rozpoczął zbieranie wstępnych zamówień nadchodzącego iPhone’a 6 jeszcze przed oficjalną premierą urządzenia, informuje China Daily. Zamówienia dostępne w Pekińskim China Mobile wyglądają na zaplanowaną kampanię w celu wzbudzenia jeszcze większego zainteresowania nowymi urządzeniami Apple.

Na stronie internetowej, China Mobile Pekin użytkownik może wybrać pomiędzy 4,7 a 5,5-calowym iPhone’em 6, ale operator nie oferuje zdjęć urządzenia ani potencjalnej daty premiery. Źródła China Daily sugerują, że chińscy klienci mogą otrzymać iPhone’a 6 już w połowie miesiąca, co byłoby zgodne z poprzednimi plotkami i ostatnim terminarzem wprowadzania urządzenia.

Jeszcze przed planowaną wtorkową prezentacją urządzenia, kampania przyniosła ponad 33 000 zamówień, wskazując na silne zainteresowanie iPhone’em 6. Analitycy przewidują, że wprowadzenie iPhone’a 6 może wywołać spore zainteresowanie wśród użytkowników chcących nabyć nowszy model telefonu, jak i użytkowników Androida zainteresowanych większym wyświetlaczem i przeprojektowanym wyglądem urządzenia.

China Mobile, największy na świecie mobilny operator z ponad 700 milionami abonentów, pierwszy rozpoczął sprzedaż iPhone’a w styczniu 2014 roku, po długich negocjacjach z Apple. Prezes Apple Tim Cook nazwał umowę z China Mobile „przełomowym momentem”, pozwalając firmie na dotarcie do milionów nowych klientów i znacznie poszerzając swoją obecność w Chinach.

Posiadając szansę na znaczący wzrost, Chiny stają się coraz ważniejszym rynkiem dla Apple. Tim Cook odwiedził ten kraj już kilka razy w 2013, a Apple otworzył tam kilka sklepów detalicznych w 2014 roku, w tym w Wuxi, Chongqing i Pekinie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx