poniedziałek, 15 lipca

Kontrowersyjne nagrzewanie się nowego iPada znalazło też i swój pozytywny oddźwięk. Wyobraźcie sobie taki scenariusz: twoja kawa wystygła, a ty jesteś po prostu zbyt leniwy, aby wstać od biurka, podejść do kuchenki mikrofalowej i ją podgrzać. Jednak jeśli kupicie Nowego iPada, znajdzie się rozwiązanie tego problemu: HotPad.

HotPad to prosta aplikacja internetowa, która podkręca procesor iPada i wyświetla wirtualne cewki ciepła na jego ekranie, na których można umieścić swoją kawę i utrzymywać ciepło przez wiele godzin. Oczywiście to wszystko żart, i na pewno nie polecam umieszczania jakichkolwiek gorących napójów na iPadzie (lub jakimkolwiek innym gadżecie). Aplikacja jest odpowiedzią na ostatnie dyskusje na temat nadmiernego ciepła wydzielanego z nowego iPada i raportów, które twierdzą, że nowy iPad nagrzewa się znacznie bardziej niż iPad 2.

Aplikacja została wymyślona przez żartownisiów z Primary Coffee Company, którzy twierdzą, że aplikacja nie zaszkodzi iPadowi, ale umieszczenie na nim kawy może.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx