piątek, 12 lipca

Jabra, światowy lider w dziedzinie prawdziwie bezprzewodowego dźwięku i rozwiązań do pracy hybrydowej, przedstawia pakiet aktualizacji zwiększających komfort użytkowania swoich najnowszych bezprzewodowych słuchawek dousznych Elite 8 Active i Elite 10.

Pierwsze aktualizacje, które zostaną udostępnione w styczniu, będą obejmować dostępny w aplikacji Sound+ łatwy w użyciu suwak „włącz/wyłącz” adaptacyjnej aktywnej redukcji hałasu (ANC), funkcji HearThrough i Sidetone, a także nowe komunikaty głosowe. Umożliwi to lepszą obsługę i pozwoli użytkownikom dostosować słuchawki do własnych, indywidualnych preferencji. Ponadto będzie też możliwość spersonalizowania nazwy swoich słuchawek.

W marcu użytkownicy mogą spodziewać się aktualizacji Elite 10, która poprawi jakość rozmów w głośnych lokalizacjach, takich jak biura, restauracje i tętniące życiem ulice. Najnowsze algorytmy eliminowania hałasu od Jabra zostały zaprojektowane tak, aby identyfikować i tłumić odgłosy tła, gwarantując niczym niezakłócone rozmowy.

Wprowadzone przez Jabra zmiany w adaptacyjnej funkcji redukcji hałasu (ANC) w Elite 8 Active w połączeniu z HearThrough sprawią, że słuchawki będą jeszcze skuteczniejsze w warunkach silnego wiatru. Jest to możliwe dzięki ulepszonej technologii wykrywania szumu wiatru.

Ogłoszenie na targach CES 2024 najnowszego pakietu aktualizacji potwierdza zaangażowanie firmy Jabra w ciągłe innowacje i chęć zapewnienia użytkownikom niezrównanych wrażeń dźwiękowych – niezależnie od tego, czy chodzi o nowe produkty, czy aktualizacje oprogramowania. Aktualizacje na 2024 rok nie tylko podnoszą jakość dźwięku, ale także zwiększają ogólną funkcjonalność i wygodę użytkowania najnowszej generacji słuchawek dousznych Jabra.

Ehtisham Rabbani, Head of Consumer Products w Jabra powiedział: „Nasze zaangażowanie na rzecz potrzeb naszych klientów jest nieustające. Aktywnie słuchamy opinii rynku, co motywuje nas do ciągłego udoskonalania wrażeń użytkowników. Stale ulepszamy nasze produkty na każdym etapie ich cyklu życia, dzięki czemu nasi użytkownicy zawsze doświadczają tego, co najlepsze w Jabra”.

Aktualizacje te będą udostępnione bezpłatnie w aplikacji Sound+ wszystkim obecnym i nowym użytkownikom w dwóch etapach, pierwsza w styczniu, a druga w marcu 2024 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx