wtorek, 27 lutego

mobilne dyski Seagate Wireless

Na tegorocznych targach elektroniki użytkowej CES 2015 odbywających się w Las Vegas firma Seagate zaprezentowała nowy, bezprzewodowy, przenośny dysk twardy o pojemności 500GB Seagate Wireless. Dysk jest kompatybilny z popularnymi smartfonami i tabletami, w tym iPhone’em i iPadem i dostępny jest w pięciu żywych kolorach (zielonym, niebieskim, czarnym, czerwonym i białym).

seagate

Seagate Wireless tworzy własną sieć Wi-Fi, dzięki czemu można bezprzewodowo przesyłać strumieniowo multimedia i pliki do trzech urządzeń mobilnych. Dysponując teraz pamięcią masową o pojemności 500 GB nie musisz już więcej wybierać, które pliki zsynchronizujesz z urządzeniem mobilnym przed wyruszeniem w długą podróż. Dzięki przenośnemu dyskowi Seagate Wireless Mobile Storage o pojemności 500 GB możesz zabrać ze sobą setki filmów i tysiące utworów muzycznych, zdjęć i plików. Strumieniuj je bezprzewodowo do tabletu i smartfonu bez korzystania z kabli lub sieci.

Seagate Wireless strumieniuje multimedia i dokumenty do wszystkich popularnych tabletów, smartfonów, komputerów i urządzeń podłączonych do sieci. Bezpłatna aplikacja Seagate Media dostępna dla tabletów i smartfonów z systemami iOS i Android®, tabletów i komputerów Kindle Fire i Windows® 8/RT ułatwia wyszukiwanie i korzystanie z treści bez względu na to, dokąd zmierzasz. Dzięki 500 GB pojemności i baterii, która wytrzymuje nawet 6 godzin, dysk Wireless jest naprawdę mobilny. Nie ma potrzeby martwienia się o maksymalne wykorzystanie pojemności urządzenia lub zużyciem danych z planu taryfowego.

Sprzedaż dysku Seagate Wireless rozpocznie się na początku lutego za równowartość 129,99 dolarów w sklepie internetowym firmy i w detalicznych punktach sprzedaży.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx