poniedziałek, 24 czerwca

ipad-pro-duo

Jak informuje 9to5Macnowy 9,7-calowy iPad Pro, który jak powszechnie się oczekuje zostanie zaprezentowany już w poniedziałek podczas konferencji „Let Us Loop You In” może kosztować w podstawowej wersji 599 dolarów i posiadać wersje pojemnościowe 32GB i 128GB.

Podstawowa cena 599 dolarów ( co w Polsce byłoby 2499zł) ma dotyczyć modelu 32GB, tylko z Wi-Fi, natomiast wersje 128GB i LTE będą sprzedawane po odpowiednio wyższych cenach. Starszy iPad Air 2 pozostanie prawdopodobnie w ofercie tabletów najprawdopodobniej w cenie 499 dolarów.

Podstawowa cena poprzedniego, 9,7-calowego iPada wynosiła 499 dolary co oznacza, że mniejszy iPad Pro może być najdroższym tabletem Apple w swojej klasie wielkości. Jednakże pojemność podstawowa 32GB byłaby wyższa niż 16 GB dla podstawowego iPada Air 2.

Oczekuje się, że 9,7-calowy iPad Pro będzie posiadał wiele nowych funkcji w porównaniu do iPada Air 2 w tym Smart Connector, szybszy procesor A9X z maksymalnie 4 GB pamięci RAM, czterema głośnikami oraz 12-megapikselowy aparat fotograficzny z tyłu.

W poniedziałek będziemy śledzić na bieżąco i informować o wszystkich nowościach jakie pojawią się podczas konferencji. Apple zapewni również transmisję z tego wydarzenia poprzez dedykowaną stronę internetową oraz specjalny kanał w Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx