wtorek, 23 kwietnia

Dobra wiadomość dla fanów Call of Duty! Po kilku latach testów beta i ograniczonych wydań, gra Call of Duty: Warzone Mobile w końcu zadebiutowała globalnie na urządzeniach iOS i Android!

Gracze mogą teraz stoczyć emocjonujące bitwy Battle Royale na dwóch kultowych mapach: Verdansk i Rebirth Island. Co więcej, Warzone Mobile oferuje cross-progresję z Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone na PC/konsole. Oznacza to, że możecie zachować swoje postępy i przedmioty niezależnie od platformy, na której gracie.

Ulepszaj swoją broń i XP bez względu na to, gdzie jesteś. Call of Duty: Warzone Mobile obsługuje wspólne postępy z wersjami Call of Duty: Warzone i Modern Warfare III na konsole i komputery PC. Po prostu zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora Activision, a większość zawartości nabytej w Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone zostanie bezproblemowo przeniesiona i będzie stale dostępna pomiędzy grami.

Dla graczy korzystających z iPhone’a 15 Pro i iPadów z chipem M1 lub nowszym, gra oferuje tryb „Szczytowa Grafika”, działająca w rozdzielczości 2K z ulepszonymi teksturami, oświetleniem, zasięgiem renderowania, otoczeniem i pamięcią podręcznej rozdzielczości.

Call of Duty: Warzone Mobile wymaga iOS 16/iPadOS 16 lub nowszego. Choć już od listopada 2022 roku była dostępna w ramach zamówień wstępnych w App Store to teraz jest już oficjalnie do pobrania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx