niedziela, 29 stycznia

 

Apple dodał dziś do Apple TV+ wszystkie osiem odcinków „serdecznego” i „przezabawnego” brytyjskiego serialu komediowego „Warto się starać”.

Apple opisuje nowy serial w następujący sposób:

„Wszystko, czego chcą Jason i Nikki, to dziecko. Ale to jedna rzecz, której po prostu mieć nie mogą. „Warto się starać” z Rafe Spall i Esther Smith w rolach głównych nowy serial komediowy o dorastaniu, osiedlaniu się i szukaniu kogoś, kogo możemy pokochać.

Serial stworzony przez BBC Studios, wyreżyserowany przez byłego stand-upera Andy’ego Woltona, jest pierwszym serialem z Wielkiej Brytanii, który zadebiutował w Apple TV+. Opis trailera Apple zdradza więcej szczegółów:

Nikki i Jason bardzo pragną dziecka – ale niestety nie mogą go mieć. Decydują się więc na adopcję. Czy komisja adopcyjna uzna, że są gotowi na rodzicielstwo, biorąc pod uwagę ich dysfunkcyjnych przyjaciół, zwariowaną rodzinę i chaotyczne życie?

Dostęp do Apple TV+ wynosi 24,99 złote miesięcznie lub jest bezpłatny przez rok dla tych, którzy niedawno kupili iPhone’a, iPada, Maca, iPoda touch lub Apple TV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx