poniedziałek, 15 lipca

Firma Brydge zademonstrowała na YouTube krótki film prezentujący klawiaturę Brydge Pro+ z obsługą gładzika. Dzieje się to zaledwie kilka dni po tym, jak Apple zaprezentował własną klawiaturę Magic Keyboard z gładzikiem, wraz z nowym iPadem Pro i nowym MacBookiem Air.

Na filmie Brydge podkreśla niektóre możliwości swojej nowej klawiatury Brydge Pro+. Główną nową funkcją jest pełna obsługa gładzika w iPadOS 13.4. Gładzika można używać do precyzyjnej edycji tekstu, uruchamiania Docka z dowolnej aplikacji za pomocą stuknięcia trzema palcami, otwierania aplikacji Exposé za pomocą machnięcia dwoma palcami i nie tylko.

Zamówienia na klawiaturę są już dostępne. Jej cena zaczyna się od 219,99 EUR dla 11-calowego iPada Pro i 249,99 UER dla 12,9-calowego iPada Pro. Zamówienia złożone w dniu dzisiejszym pokazują obecnie szacunkową datę wysyłki w połowie kwietnia. Tym samym klawiatury są niemal 500 złotych tańsze od tych zapowiadanych przez Apple.

Cena klawiatury Magic Keyboard firmy Apple wynosi 1499 złotych dla 11-calowego iPada Pro i 1699 złotych dla 12,9-calowego iPada Pro. Jej premiera ma się odbyć w maju.

Apple ogłosiło również, że ‌iPadOS‌ 13.4 z obsługą gładzika zostanie wypuszczony w najbliższy wtorek, 24 marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx