poniedziałek, 27 maja

Nie tak dawno wspominaliśmy o niesamowitym sukcesie jaki odnosi złoty model iPhone’a 5S. Już w dniu premiery były bardzo poszukiwane i trudne do zdobycia bo wszędzie schodziły jako pierwsze. Popyt na nowy kolor jest niesamowity, zmuszając Apple do zwiększonej produkcji, a co bardziej łapczywych kusi do sztucznego zawyżania cen.

Szaleństwo na złotego iPhone’a 5S ogarnęło także Chiny, gdzie zyskał on absurdalnie wysoki popyt.  Pomysłowi Chińczycy i na to szybko znaleźli rozwiązanie. W sprzedaży pojawiły się kosztujące 2 dolary naklejki, które przekształcają obecnego iPhone’a 5 lub 5S w wersję złotą i to w zaledwie kilka sekund.

Według raportu Wall Street Journal, dziesiątki sprzedawców oferuje już to szybkie rozwiązanie:

„Kochani, nie musicie już sprzedawać swojej nerki dla nowego iPhone’a” głosi jedna z reklam. „Zamiast płacić 5288 juanów (cena detaliczna 16-gigabajtowy 5S iPhone w Chinach), wystarczy wydać 35 juanów aby w kilka sekund upodobnić iPhone’a 5 do złotego iPhone’a 5S.

W Chinach, gdzie złoto jest symbolem bogactwa, lokalne media odnoszą się do nowego koloru iPhone’a 5S jako „złoto lokalnego tyrana” powołując się na telefon jako nowy symbol statusu.

Istnieje mnóstwo sprzedawców oferujących złote naklejki także poza Chinami i już czekam kiedy pojawią się na naszych aukcjach. Chciał, nie chciał na pewno znajdą się i tacy, którzy podchwycą tą formę zmiany koloru swojego urządzenia.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx