sobota, 20 kwietnia

Apple nie planuje żadnych większych aktualizacji produktów iPad, AirPods, Apple TV ani Apple Watch w 2023 roku poinformował dziś Mark Gurman z Bloomberga w swoim najnowszym newsletterze Power On.

Oczekuje się, że tej wiosny Apple ogłosi swój zestaw AR / VR, a rychłe wprowadzenie tego zestawu najwyraźniej odwróciło uwagę od innych produktów w portfolio Apple. Według Gurmana, w tym roku nie oczekuje się żadnych znaczących aktualizacji iPada, a najbliższa duża aktualizacja ma mieć miejsce w pierwszej połowie 2024 roku z 11-calowymi i 13-calowymi iPadami Pro OLED. Gurman mówi, że Apple może wprowadzić niewielkie zmiany w specyfikacji podstawowego iPada, iPada mini i iPada Air.

Jeśli chodzi o linię słuchawek AirPods, Gurman mówi, że nie spodziewa się żadnych „godnych uwagi” aktualizacji w tym roku, co mogłoby wykluczyć możliwość debiutu zaktualizowanej wersji AirPods Max. ‌AirPods Max‌ to najbardziej przestarzały produkt w ofercie AirPods firmy Apple, a plotki sugerują, że trwają prace nad lżejszą i tańszą wersją.

Jeśli chodzi o Apple Watch, Gurman mówi, że nie spodziewa się w tym roku większych zmian sprzętowych, z wyjątkiem drobnych ulepszeń wydajności modeli Apple Watch. We wrześniu Apple ogłosił zupełnie nowy Apple Watch Ultra, więc należy się spodziewać drobnych aktualizacji tego, a także innych modeli z tej linii. Gurman mówi, że Apple nie planuje również nowego „Apple TV” w 2023 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx