piątek, 12 lipca

Dziś w nocy pojawił się długo wyczekiwany przez wszystkich update programu AutoMapa na iOS do wersji 2.0. Nowa wersja programu wnosi wiele poprawek, na które narzekali użytkownicy poprzedniej wersji. Do najważniejszych należy nowy sposób licencjonowania, dodanie asystenta pasa ruchu oraz dodanie informacji o korkach Traffic.

Zakup pakietu podstawowego pozwala teraz na korzystanie przez 7 dni z pełnej funkcjonalności  nawigacji oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i POI. Po tym czasie można wybrać jedną z trzech wygodnych form przedłużenia subskrypcji: na 7 dni, trzy miesiące lub rok. Nowa wersja aplikacji została uzupełniona o inteligentne wyznaczanie trasy z wykorzystaniem prognoz ruchu drogowego (SmartRoutes) oraz aktualnych informacji o korkach i innych utrudnieniach drogowych pobieranych w trakcie jazdy dzięki LiveDrive. Całość została dopasowana do wyświetlania na ekranach Retina w iPhone’ie 4.

Inne nowości w programie to:

  • Nowe mapy (1106)
  • Wizualizacja natężenia ruchu drogowego i innych aktualnych utrudnień
  • Prognozy ruchu drogowego (SmartRoutes) opracowane na podstawie danych z jazdy innych użytkowników dróg (codziennie dane zbierane są z ponad 4 mln km jazd po polskich drogach) a aktualne dane o ruchu i utrudnieniach (LiveDrive!) przesyłane są co 2 minuty
  • Znaczne przyspieszenie działania programu
  • Poprawki usterek

Więcej informacji i możliwość pobrania najnowszej w App Store tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
12 lat temu

no wreszczie..bo asystenta pasa ruchu brakowało strasznie

Ola
Ola
12 lat temu

Informacja o korkach, jak najbardziej potrzebna w dużych miastach.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx