wtorek, 26 września

Każdy posiadacz samochodu, zwłaszcza tego kilkuletniego, dobrze wie, że od czasu do czasu trzeba coś przy nim zrobić. Nie tylko po to, aby przeszedł on coroczny obowiązkowy przegląd, ale przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa i pewności, że nas niemiło nie zaskoczy w najmniej oczekiwanym momencie.

Serwisować samochód można na wiele sposobów. Są tacy, którzy jak się coś popsuje jadą od razu do warsztatu i zdają się na łaskę, bądź niełaskę, serwisu czy warsztatu w zależności od jego uczciwości. Są też tacy, którzy chcą podejść do tego bardziej oszczędnie i móc wiedzieć za co tak naprawdę zapłacili. Zatem jeśli chcemy naprawić nasz samochód i samemu zadbać o to, aby części do niego były w uczciwych cenach z pomocą może nam przyjść aplikacja Autodoc.

Autodoc app to aplikacja, która jest niejako wielkim centrum z częściami zamiennymi niemalże do wszystkich marek samochodów i motocykli. W prosty sposób umożliwia wyszukiwanie części do wybranego przez nas przy konfiguracji modelu samochodu. Wszystko w możliwie najprostszy sposób.

Po jej uruchomieniu jedyne co musimy zrobić to wybrać nasz model samochodu z pokaźnego zasobu dostępnych modeli. Wyboru dokonujemy bardzo dokładnie i szczegółowo zarówno po modelu, roczniku jak i silniku mając w ten sposób pewność, że wybrana później część będzie tą idealnie pasującą do naszego pojazdu.

A wybierać mamy z czego. Aplikacja podzielona jest na kategorię w której mamy dostępne części związane z poszczególnymi komponentami pojazdu czyli silnikiem, układem hamulcowym, układem zapłonowym, elektryką, zawieszeniem a skończywszy na akcesoriach, płynach czy zwyczajnej chemii do pielęgnacji samochodu.

Jeśli nie jesteśmy pewni, czy dana część będzie na pewno pasować do naszego pojazdu, bezpośrednio z poziomu aplikacji możemy porozmawiać z konsultantem na czacie.

Płatności za zakupy dokonujemy jak to w aplikacjach czy to przelewami elektronicznymi, kartą kredytową, zwykłym przelewem a nawet przez PayPal. Sklep oferuje częste promocje, więc czasem możemy kupić coś w bardziej okazyjnej cenie.

Aplikacja z całą pewnością może zainteresować zarówno każdego użytkownika samochodu jak i osoby zajmujące się naprawą samochodów w bardziej zawodowy sposób.

Aplikacja Autodoc jest darmowa i możecie ją pobrać w App Store. 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx