wtorek, 27 lutego

Według Nikkei Asian Review firma Apple poprosiła dostawców o zwiększenie produkcji nowego telefonu iPhone 11 i iPhone 11 Pro nawet o 10 procent. Gwałtowny wzrost produkcji spowodowałby wzrost obecnych planów produkcji o 8 milionów sztuk, ponieważ Apple stara się sprostać silniejszemu niż oczekiwano popytowi.

Raport twierdzi, że iPhone 11 i iPhone 11 Pro odnotowują największy popyt, podczas gdy Apple w rzeczywistości nieznacznie obniża zamówienia na iPhone 11 Pro Max, ponieważ stara się zrównoważyć produkcję z popytem.

Niemal co roku krążą opowieści o ograniczeniu produkcji przez Apple w miesiącach po wprowadzeniu nowych iPhone’ów, ale często nie jest jasne, czy cięcia produkcji są spowodowane słabszym niż oczekiwano popytem, czy po prostu spodziewanym zmniejszeniem po początkowym wzroście zamówień. Niezależnie od tego, wzrost produkcji w tym roku wydaje się dobrym znakiem dla Apple.

Wraz z wprowadzeniem na rynek trzech nowych modeli iPhone’ów z ulepszonymi aparatami, oferta iPhone’ów Apple może być atrakcyjna dla szerokiej gamy klientów gotowych na przejście ze starszych modeli, szczególnie z iPhone’em 11, którego cena zaczyna się od 3599 złotych, czyli jest około 200 zł niższa niż jego poprzednik iPhone XR.

Ci, którzy szukają jeszcze tańszego nowego iPhone’a mogą się ucieszyć na początku przyszłego roku, z informacji podawanych przez wiele wiarygodnych źródeł wskazujących, że Apple planuje wypuścić nowego „iPhone SE 2”, który w rzeczywistości wyglądałby bardzo podobnie do iPhone’a 8, ale z ulepszonymi elementami wewnętrznymi, takimi jak najnowszy układ Apple A13 i 3 GB pamięci RAM.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx