piątek, 29 września

Dzisiejsze plotki z Digitimes sugerują, że Apple wciąż zwiększa produkcję iPada mini Retina, aby w tym miesiącu dojść do poziomu prawie 4 milionów sztuk.

Liczby padające w tym raporcie są o wiele wyższe od prognoz analityków na ten kwartał. Analitycy KGI prognozowali dostawę ponad 2 milionów tabletów w całym kwartale przedświątecznym, więc to, że Apple wyprodukował niemal dwukrotnie więcej tylko w tym miesiącu jest dość interesujące.

Dostawy iPada mini Retina są trochę napięte, ze względu na problemy skupione najprawdopodobniej wokół nowych wyświetlaczy Retina, które zawsze zdają się powodować problemy podczas zastosowania w nowych urządzeniach. I choć czas oczekiwania na mini nie jest wyjątkowo długi, bo w sklepie Apple Online wynosi od 5 do 10 dni, to można je nabyć dość bezproblemowo w sieciach sprzedaży detalicznej.

Zbliżający się Black Friday stanowi dość dużą zachętę dla Apple do zapewniania dostępności iPada mini Retina, gdyż można liczyć na zwiększony jego popyt w tym dniu. I choć DigiTimes niekoniecznie jest najbardziej wiarygodnym źródłem, a dzisiejsza plotka powołuje się na nienazwane źródła z łańcucha dostaw, to jeśli informacje są prawdziwe, to z pewnością stanowią dobrą wiadomość dla tych, którzy chcą nabyć iPada mini z wyświetlaczem Retina w okresie przedświątecznych zakupów.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx