wtorek, 30 maja

Touch Force iPhone 6S

Coroczna impreza jesienna z udziałem iPhone’a prawdopodobnie odbędzie się w środę, 9 września, informuje John Paczkowski na BuzzFeed, który dostarczał wiarygodnych informacji na temat dat zdarzeń w przeszłości. Według źródeł, z którymi rozmawiał BuzzFeed, impreza odbędzie się w ciągu tygodnia rozpoczynającego się od 7 września, z najbardziej prawdopodobną datą właśnie na 9 września.

Celem imprezy będzie prezentacja następnej generacji iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus, z których oba będą wyposażone w wyświetlacz z technologią Force Touch, mocniejszy procesor A9, ulepszony system kamer i szybszy procesor LTE. Apple może też zaprezentować nowego iPada, ale 12,9-calowy iPad Pro jak mówi Paczkowski, może też pojawić się podczas osobnego wydarzenia w późniejszym terminie.

Oprócz iPhone’a i iPada, oczekuje się, że Apple zaprezentuje wreszcie nową generację Apple TV. Zaktualizowany Apple TV zostałby znacznie poprawiony w stosunku do swojego poprzednika otrzymując procesor A8, pełne wsparcie App Store, dotykowy pilot zdalnego sterowania i integrację Siri. Oprócz tego zyskałby oczywiście całkowicie odmienioną obudowę.

Po odsłonięciu przez Apple nowych iPhone’ów w dniu 9 września, rozpoczęcie przyjmowania wstępnych zleceń na urządzenia ruszyłyby w piątek, 11 września. Oba urządzenia najprawdopodobniej oficjalnie trafiły by do sprzedaży w pierwszych państwach w tym samym miesiącu, być może 18 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx