czwartek, 18 lipca

Podczas dzisiejszego wydarzenia medialnego, Apple ogłosił nowe etui, które pojawią się zarówno dla iPhone’a 5C jak i iPhone’a 5s.

Etui przeznaczone dla iPhone’a 5C wykonane jest z silikonu i ma wzór z kropkami przez które widać kolor obudowy iPhone’a 5c. Dostępne będą w kolorze czarnym, białym, niebieskim, zielonym, żółtym i różowym.

Kolory odpowiadają poliwęglanowym obudowom iPhone’a 5c, ale na filmie pokazanym podczas prezentacji widać było, że Apple zamierza mieszać różne kolory etui i obudowy tworząc wyjątkowy, kolorowe i indywidualny wygląd telefonu. Etui do iPhone’a 5C będą w cenie 29 dolarów czyli pewnie 129 złotych.

Etui zaprojektowane dla iPhone’a 5S wykonane jest z najwyższej jakości ze skóry a nie silikonu i także będzie dostępne w różnych kolorach, w tym brązowym, beżowym, czarnym, żółtym, niebieskim i czerwonym z edycji RED.

Według Apple, skóra jest ukształtowana tak aby pokryć przyciski głośności, włącznik/wyłącznik i ochronić fazowane krawędzie iPhone’a 5s. Wewnątrz obudowy zawiera miękkie mikrowłókna, a barwnik dodawany jest do samej skóry. Etui do iPhone’a 5s będą dostępne w cenie 39 dolarów czyli 149 złotych.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx