sobota, 1 kwietnia

Bloomberg poinformował dziś, że Apple planuje zaprezentować zarówno swój nowy serwis informacyjny, jak i telewizyjny serwis streamingowy na konferencji 25 marca.

Plany firmy Apple dotyczące wydarzenia z 25 marca zostały ujawnione wczoraj, ale w tamtym czasie Apple ujawniał tylko nadchodzącą usługę subskrypcji wiadomości w Apple News. Podobno zostanie na nim również zaprezentowana nowa usługa telewizyjna, która jest w trakcie prac.

W wydarzeniu, które odbędzie się w Steve Jobs Theater na kampusie Apple Park w Cupertino w Kalifornii wezmą dział gwiazdy Hollywood, takie jak Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jennifer Garner i JJ Abrams. Wszystkie te aktorki występują w programach telewizyjnych, które kupił Apple, a JJ Abrams reżyseruje jeden z nich.

Oczekuje się, że nadchodząca usługa filmowa Apple będzie podobna do istniejących Amazon Prime i usługi Netflix. Będą to programy telewizyjne i filmy nabyte lub sfinansowane przez Apple, a Apple ma w swoich zasobach ponad dwadzieścia własnych programów telewizyjnych. Płatna usługa subskrypcji zostanie uruchomiona do lata.

Istnieje pewne zamieszanie związane z planami telewizji strumieniowej Apple. Podczas gdy raport Bloomberga sugeruje, że treści firmy Apple będą dostarczane za pośrednictwem usługi płatnego przesyłania strumieniowego, inne plotki wskazują, że Apple planuje udostępnić przynajmniej część swoich treści właścicielom urządzeń Apple za darmo.

Inne plotki sugerują również, że Apple będzie współpracować z dostawcami treści, takimi jak Showtime, aby umożliwić właścicielom Apple zapisanie się do usług dodatkowych, takich jak Showtime premium za pośrednictwem aplikacji telewizyjnej, gdzie prawdopodobnie serwis będzie dostępny.

Plany Apple dotyczące usługi telewizyjnej staną się wyraźniejsze po marcu, kiedy szczegóły zostaną oficjalnie ogłoszone.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx