czwartek, 18 kwietnia

Apple ogłosił dziś nową wersję iTunes z „znacznie prostszym” interfejsem i odmienionym designem. 

Stworzyliśmy iTunes bo kochamy muzykę i wracamy do naszych korzeni z niezwykle czystym designem, który utrzymuje muzykę na pierwszym miejscu” powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. „Nowy iTunes współpracuje z iCloud, dzięki czemu zawsze masz całą swoją bibliotekę na wyciągnięcie ręki. My dodajemy nowe funkcje które sprawiają, że słuchanie muzyki będzie jeszcze lepszą zabawą.

Widok biblioteki muzycznej w nowym iTunes jest bardziej przejrzysty. Stworzono także nowy MiniPlayer, który zawiera najważniejsze funkcje, jednocześnie zajmując bardzo mało miejsca. Przydatna zapewne okaże się funkcja Up Next, pozwalająca stworzyć kolejkę utworów do odtwarzania.

Zaktualizowany iTunes otrzymał również integrację z iCloud pokazując wszystkie treści multimedialne zapisane w pamięci usługi iCloud. Zachowuje także automatycznie pozycję w filmach lub programach TV, dzięki czemu można je kontynuować od miejsca w którym zostały przerwane na innym urządzeniu.

Nowa wersja iTunes będzie dostępny pod koniec października.

Tymczasem nowa wersja programu iTunes w wersji 10.7 została już udostępniona. Dodaje wsparcie dla iOS 6 działającego na kompatybilnym iPhone’ie, iPadzie i iPodzie Touch. Aktualizacja dodaje również obsługę najnowszych modeli iPoda nano i iPoda Shuffle.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx