sobota, 25 czerwca

Apple Music Festival 2015

Firma Apple ogłosiła swój coroczny Apple Music Festival, który odbędzie się w przyszłym miesiącu i jak zawsze będzie cyklem bezpłatnych koncertów, na których wystąpi w tym roku m.in Pharrell Williams, One Direction, Florence And The Machine i wielu więcej. Wszystko to odbędzie się w londyńskim Roundhouse. Odnowiona wersja poprzedniego iTunes Festiwalu w tym roku będzie mocno skrócona i trwać będzie dziesięć dni od 19 do 28 września, a nie przez 30 dni jak to było w ubiegłych latach.

Apple Music Festival to święto dla tych, którzy uwielbiają znakomite koncerty na żywo. Od 2007 roku impreza przyciąga uwagę wzbogaconymi o efekty laserowe występami najbardziej znanych artystów świata muzyki – to koncerty burzące krew w żyłach, ale jednocześnie subtelnie nastrojowe. W tym roku możesz oglądać koncerty w Apple Music lub Apple TV, a także dzięki Connect wejść za kulisy. Obserwuj nas i zdobądź dostęp do ekskluzywnych klipów, zdjęć i materiałów zza kulis – bądź obok swoich ulubionych wykonawców, takich jak Pharrell Williams, One Direction, Florence + The Machine czy Disclosure. Możesz towarzyszyć im w drodze na historyczne deski londyńskiego Roundhouse.

Zrzut ekranu 2015-08-18 o 20.42.08

Na ten moment ogłoszono grupę nielicznych artystów, a pozostała część koncertowej ma zostać wypełniona w najbliższych tygodniach. Mówi się, że na scenie może się pojawić nawet reaktywowany Take That, ale Apple nie dodał ich do zespołów pierwszej grupy.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny, ale tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą ubiegać się o bilety, które będą udostępniane jako prezenty przez partnerskie media.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx