piątek, 27 stycznia

Matthew Roberts udostępnił najnowszy film jakości 4K pokazujący przegląd Apple Park, nowej siedziby firmy w Cupertino w Kalifornii.

Pierwsi pracownicy Apple zaczęli przenosić się do nowej siedziby w kwietniu, ale film pokazuje, że budowa jest w toku. Filmik daje bliższe spojrzenie na główny okrągły budynek, Steve Jobs Theatre, centrum dla zwiedzający się wzdłuż ulicy i ogólny krajobraz.

Roberts przeleciał również swoim dronem nad historyczną stodołą Glendenning Barn, którą Apple całkowicie poskładał po ostrożnej rozbiórce, kiedy to zobowiązał się przenieść ją do nowej lokalizacji z powodu budowy Apple Park.

Glendenning Barn, zabytkowy punkt w mieście Cupertino, mieści się na terenie nieruchomości Apple Park od początku XX wieku. Po przejęciu miejsca poprzedniego kampusu HP firma Apple poinformowała o jego demontażu kawałek po kawałku, włączając każdą deskę, gwóźdź i najdrobniejszy element, a także sporządził szczegółowe notatki dotyczące jego budowy.

Wideo z drona ujawnia, że Apple z sukcesem odtworzył historyczną stodołę, chociaż niektóre deski z czerwonego drewna wydają się być jaskrawo kolorowe, wskazując, że jednak mogą nie być oryginalne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx