niedziela, 19 maja

Apple wypuścił dzisiaj watchOS 7.0.2, drugą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 7, która pojawiła się we wrześniu. WatchOS 7.0.2 pojawia się ponad dwa tygodnie po wydaniu watchOS 7.0.1, która poprawiała pierwsze zauważone błędy.

‌‌WatchOS 7.0.2‌‌ można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhone’ie, wchodząc do opcji Ogólne>Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Zgodnie z uwagami do wydania Apple, watchOS 7.0.2 rozwiązuje błąd, który może powodować szybsze rozładowywanie baterii w Apple Watch, co było uporczywą skargą od czasu wydania ‌watchOS 7‌.

Uaktualnienie watchOS 7.0.2 zawiera ulepszenia oraz poprawki błędów, w tym:
– Rozwiązuje problem, który mógł powodować szybsze wyczerpywanie baterii
– Rozwiązuje problem przez który część użytkowników nie miała dostępu do aplikacji EKG mimo że jest ona dostępna w ich regionie

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Series6
Series6
3 lat temu

to chyba jakiś żart, ale ta aktualizacja spowodowała u mnie zużycie baterii w AW6 1% na 5 minut.. jest gorzej jak było!

Krzysiek
Krzysiek
3 lat temu

A czy kiedykolwiek aktualizacje od Apple były płatne ??

Dave
Dave
3 lat temu

To nie aktualizacja watchOS 7 powodowała szybsze rozładowanie baterii Apple Watch a niedopracowana aplikacja „mycie rąk”. Wystarczy tylko wyłączyć dokładną lokalizację w prywatności dla tej aplikacji a Apple Watch ponownie będzie działać do 2 dni.

Gorzej, że Apple nie rozwiązało do dziś jeszcze gorszego problemu który polega na tym, że robiąc trening z GPS, Apple Watch nie zapisuje całej trasy treningu a tylko punkt początkowy. Trochę to lipnie wygląda po prezentacji nowego AW6 a już napewno dzień przed premierą nowych iPhone z 5G.

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx