sobota, 25 maja

Apple udostępnił dziś system watchOS 10.0.1, niewielką aktualizację systemu operacyjnego watchOS 10, który zadebiutował w poniedziałek.

Zgodnie z informacjami dodanymi przez Apple do aktualizacji, watchOS 10.0.1 zawiera poprawki błędów i ważne aktualizacje zabezpieczeń dla Apple Watch.

‌WatchOS 10‌‌.0.1 można pobrać za pośrednictwem aplikacji Watch na iPhone’a z systemem iOS 17, otwierając ją i wybierając Ogólne > Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii i musi być umieszczony na ładowarce.

Apple udostępnił także system watchOS 9.6.3 dla tych, którzy nie mogą zaktualizować systemu do wersji watchOS 10.0.1 lub którzy nie mieli jeszcze okazji zainstalować aktualizacji ‌watchOS 10‌.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
8 miesięcy temu

Kilka słów komentarza.. gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał czy robić update do WatchOS10… Po zainstalowaniu najnowszej wersji watchOS na swoim urządzeniu (Apple Watch 3 – starszy model) – wydajność baterii spadła o jakieś 40% !!! Do tej pory mój system ładowania wyglądał tak, że każdego dnia wieczorem (zazwyczaj ok godz 20) podłączałem zegarek na do ładowania. Po ok 90/120 min był w pełni naładowany, zakładałem go na rękę i do następnego dnia, do tej samej godziny śmigał bez najmniejszego problemu. Po zainstalowaniu watchOS 10.. i naładowaniu zegarka o wspomnianej wcześniej porze – gdy wstaję rano – pozostaje mi ok 40%… Czytaj więcej »

Patryk
Patryk
Reply to  Marcin
7 miesięcy temu

Spokojnie, w Series 7 jest to samo, choć odrobinę inne. Ponieważ o ile w nocy i w ciągu dnia nie zauważam jakiegoś wielkiego problemu (choć jest trochę gorzej), tak już aplikacja Fitness (czyli oficjalna), jak i Gentler Streak (3rd party) rozładowują zegarek w ciągu 20-30 minut treningu do 10% (oczywiście wyłączając zegarek). Po włączeniu nadal jest źle, ale po odczekaniu jeszcze z 10 minut i włączeniu pokazuje 10% baterii, włącza tryb niskiego zużycia i trzyma jak gdyby nigdy nic się nie stało. Co ciekawe, gdy bieg rejestruje przez Nike Run Club, a choć to Nike edyszyn to dawno nie korzystałem… Czytaj więcej »

Last edited 7 miesięcy temu by Patryk
2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx