czwartek, 25 lipca

Apple wypuścił po cichu nową wersję swojej magnetycznej stacji ładującej Apple Watch, która nosi numer modelu MU9F2AM/A i została dodana do internetowego sklepu Apple Store.

Poprzednia wersja magnetycznej stacji ładującej Apple Watch, która miała numer modelu MLDW2AM/A, została usunięta ze sklepu internetowego.

W nowym modelu nie widać żadnych ulepszeń w wyglądzie stacji dokującej co sugeruje, że nowy model zawiera nieokreślone aktualizacje wewnętrzne. Nie wiadomo, dlaczego Apple wprowadził zmienioną wersję, ale zmiany prawdopodobnie będą niewielkie.

Nowa magnetyczna stacja ładująca Apple Watch otrzymała także zgodę FCC na podstawie zgłoszenia, które zostało dziś udostępnione. Oświadczenie FCC nie zawiera dodatkowych informacji na temat stacji dokującej ani tego, co mogło zostać zmodyfikowane.

Zaktualizowaną stację ładującą do Apple Watch można kupić na stronie internetowej firmy Apple za 349 złotych. Urządzenie jest dostępne do wysyłki i wkrótce powinno pojawić się w sklepach detalicznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx