poniedziałek, 24 czerwca

iOS 9.3 beta 6

Apple udostępnił szóstą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 9.3 dla programistów i publicznych testerów beta, niecały tydzień po wypuszczeniu piątej wersji beta iOS 9.3 i trzy miesiące po publicznym wydaniu iOS 9.2, ostatniej ważnej aktualizacji do iOS 9. iOS 9.3 jest w testach od 11 stycznia.

Szósta beta iOS 9.3 numerze buildu 13E5231a jest dostępny przez system aktualizacji telefonu lub dla deweloperów przez sekcję iOS na Apple Developer Center.

Jako jedna z głównych aktualizacji systemu operacyjnego iOS 9, iOS 9.3 wprowadza kilka nowych funkcji. Jest to przede wszystkim tryb Night Shift, który ogranicza na wyświetlaczu urządzenia iOS ilość światła niebieskiego w godzinach wieczornych na rzecz cieplejszych barw żółtych. Istnieje też kilka nowych funkcji dla iPada mających na celu poprawę wykorzystania go w edukacji takich jak logowanie wielu użytkowników. Funkcja ta jednak ograniczona jest tylko dla klientów MDM i nie jest dostępna dla wszystkich.

Apple Music dla CarPlay oferuje sekcje „Nowe” i „Dla Cibie” dla lepszego odkrywania muzyki, a funkcja „W Pobliżu” w CarPlay Maps oferuje więcej informacji o tym, co znajduje się w pobliżu. IPhone z systemem iOS 9.3 jest w stanie obsługiwać teraz wiele zegarków Apple Watch, a użytkownicy iPhone’a 6S znajdą w zaktualizowanym systemie nowe szybkie menu 3D Touch dla aplikacji takich jak Pogoda, Ustawienia, Kompas, Zdrowie, App Store i iTunes Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gość23134
Gość23134
8 lat temu

Dla Ciebie *

Kamil Witaszewski
Kamil Witaszewski
8 lat temu

Nie wiem co się stało, ale na tej becie 6s zasuwa jak nie wiem co 😀

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx