piątek, 24 maja

Apple udostępnił dziś system macOS Sonoma 14.5, piątą aktualizację systemu operacyjnego macOS Sonoma, który został wprowadzony na rynek we wrześniu ubiegłego roku. ‌macOS Sonoma‌ 14.5 pojawia się ponad dwa miesiące po premierze macOS Sonoma 14.4.

Aktualizację ‌‌‌‌‌‌macOS Sonoma‌‌‌‌ 14.5 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się komputery Mac, korzystając z sekcji Uaktualnienia w Ustawieniach systemowych. Dostępna jest także wersja macOS 13.6.7 dla tych, którzy nadal korzystają z systemu macOS Ventura, oraz wersja macOS 12.7.5 dla tych, którzy mają zainstalowany system macOS Monterey.

‌Apple nie dodaje żadnej notatki do dzisiejszego wydania, prawdopodobnie dlatego, że wprowadzone zmiany nie są dostępne dla polskich użytkowników. macOS Sonoma‌ 14.5 dodaje nową grę słowną dla subskrybentów Apple News+ oraz umożliwia śledzenie statystyk i serii gier News+. Obu tych serwisów nie ma w Polsce.

Cyklu rozwoju ‌macOS Sonoma‌ zbliża się już do końca i może to być jedna z ostatnich aktualizacji. Apple pracuje już nad systemem macOS 15 i planuje zaprezentować go w przyszłym miesiącu na WWDC.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx