środa, 29 listopada

Firma Apple udostępniła w ręce deweloperów ósmą wersję beta nadchodzącej wersji systemu iOS 12 kilka dni po wypuszczeniu i szybkim wycofaniu siódmej wersji beta z powodu kłopotów z wydajnością. Jednocześnie pojawiła się również szósta wersja beta dla publicznych beta testerów, która jest identyczna jak wersja ósma dla deweloperów.

Zarejestrowani beta testerzy otrzymali aktualizację z poziomu uaktualnień systemu iOS mając zainstalowany odpowiedni certyfikat testera beta.

Wiele osób, które pobrały siódmą wersję beta zgłaszało problemy podczas uruchamiania aplikacji, z poważnymi opóźnieniami między kliknięciem ikony aplikacji a otwarciem aplikacji. Apple usunął aktualizację i wstrzymał wydanie publicznej wersji beta, a teraz po wprowadzeniu poprawek, zostały udostępnione nowe obie wersje.

iOS 12 beta 6 usuwa funkcję grupowego FaceTime, który był obecny w iOS 12 od czasu wprowadzenia pierwszej wersji beta w czerwcu. Apple zdecydował się opóźnić grupowy FaceTime i ponownie wprowadzić go jako aktualizacja do iOS 12, która zostanie wydana później tej jesieni.

Grupowy FaceTime, jedna z głównych nowych funkcji iOS 12, ma na celu umożliwienie użytkownikom rozmowy nawet z 32 osobami naraz.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx