czwartek, 7 lipca

Apple wypuścił na swoim kanale YouTube nową serię filmów związanych z iPadem Pro, pokazując różne funkcje i możliwości nowych urządzeń.

Pojawiło się pięć filmów, skupiających się na robieniu notatek, pisaniu bez papieru, skanowaniu dokumentów, hostowaniu podcastów, projektowaniu przestrzeni za pomocą aplikacji Measure i tworzeniu prezentacji w Keynote. Każdy film trwa około minuty i jest wykonywany w stylu samouczka, aby przejść przez poszczególne zadania.

W filmach pokazano różne funkcje iPada Pro, takie jak wielozadaniowość, Apple Pencil 2, aparat fotograficzny, przeciąganie i upuszczanie plików, AirPlay, rozszerzona rzeczywistość, port USB-C do podłączania akcesoriów i wiele innych. Wymieniono kilka konkretnych aplikacji, takich jak Keynote, GarageBand i Notability.

Jest to pierwszy zestaw filmów w formie samouczków dla iPada Pro firmy Apple, chociaż tablet był wcześniej prezentowany w filmie z pięcioma powodami, dla których może „być następcą komputera”.

11 i 12-calowe modele iPada Pro firmy Apple zostały wypuszczone pod koniec października. IPady są wyposażone w ekrany typu „od krawędzi do krawędzi” z funkcją Face ID i bez przycisku Home, wydajne procesory A12X z wydajnością porównywalną z wieloma notebookami Mac, złącze USB-C umożliwiające podłączenie do monitorów 4K i akcesoriów USB-C oraz cieńsze obudowy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx