poniedziałek, 24 czerwca

Zaledwie kilka dni po wydaniu aktualizacji iOS 9.3 Apple przestał oferować go starszym urządzeniom, takim jak iPad Air i wcześniejsze i iPhone 5S i wcześniejsze z powodu błędu związanego z problemem aktywacji. Gdy aktualizacja została wycofana Apple obiecał wkrótce wydać nową wersję iOS 9.3.

Apple dotrzymał obietnicy i dziś wydał nową wersję iOS 9.3, o numerze buildu 13E237, który jest obecnie dostępny dla wszystkich użytkowników iOS 9 ze starszymi urządzeniami poprzez system uaktualnień w systemie iOS lub za pośrednictwem iTunes. Klienci ze starszymi urządzeniami, które nie dokonali jeszcze aktualizacji do iOS 9.3, teraz będą mogli to znów zrobić.

W pierwszej wersji iOS 9.3, wiele osób nie mogło przejść procesu aktywacji urządzenia mimo wpisywania prawidłowego Apple ID i hasła, co było niezbędne do skonfigurowania urządzenia. Blokada na tym etapie czyniła urządzenie niedostępne i praktycznie bezużyteczne. Aby uniemożliwić użytkownikom instalowanie iOS 9.3 Apple przestał podpisywać aktualizacje co u wielu osób objawiało się komunikatem o braku dostępu do internetu.

W czwartkowy wieczór, Apple wydała uaktualnioną wersję iOS 9.3 specjalnie dla posiadaczy iPada 2, którzy zostali dotknięci oddzielnym błędem aktywacji, który uniemożliwił urządzeniom komunikowanie się z serwerami aktywacji Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub Wawryk
Jakub Wawryk
8 lat temu

Dobrze udostępnili aktualizację ale jak ja mam ją teraz wrzucic do iPada jak jego sie nie da dalej aktywować w żaden sposób ?

Krystian
Krystian
8 lat temu

Kiedy bedzie update ktory łata błąd z safari? ;////

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx