wtorek, 27 lutego

Apple wydała dziś system macOS Ventura 13.4, czwartą dużą aktualizację systemu operacyjnego ‌macOS Ventura‌, który został wydany w październiku. ‌macOS Ventura‌ 13.4 pojawia się sześć tygodni po premierze macOS Ventura 13.3, aktualizacji, która wprowadziła nowe emotikony.

Aktualizację ‌‌‌‌macOS Ventura‌‌‌‌ 13.4 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się komputery Mac, korzystając z sekcji Uaktualnienia w Ustawieniach systemowych.

System macOS Ventura 13.4 zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Rozwiązano problem, przez który automatyczne odblokowywanie Maca przy użyciu Apple Watch mogło nie powodować zalogowania użytkownika.
  • Usunięto problem dotyczący Bluetooth, który spowalniał łączenie klawiatur z Makiem po jego ponownym uruchomieniu.
  • Rozwiązano problem dotyczący przechodzenia do punktów orientacyjnych na stronach www przy użyciu funkcji VoiceOver.
  • Usunięto problem, przez który ustawienia funkcji Czas przed ekranem mogły być zerowane lub nie być synchronizowane między wszystkimi urządzeniami.

Dzięki tej aktualizacji publiczni beta testerzy zarejestrowani w programach testów Apple mogą włączać aktualizacje beta w Ustawieniach systemu na komputerze Mac bez konieczności instalowania profilu. Aby włączyć aktualizacje beta, wymagany jest identyfikator Apple ID powiązany z publicznym kontem beta lub kontem dewelopera.

macOS 13.4 Ventura może być jedną z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego ‌macOS Ventura‌, ponieważ Apple skupia się już na rozwojem systemu macOS 14. macOS 14 ma zostać zaprezentowany na WWDC w czerwcu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx