piątek, 12 kwietnia

Apple wydał dziś iOS 14.7.1 i iPadOS 14.7.1, drobne aktualizacje, które pojawią się zaledwie tydzień po wydaniu iOS 14.7, oprogramowania, które wprowadziło m.in obsługę akumulatora MagSafe.

Aktualizacje iOS i iPadOS 14.7.1 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się urządzenia bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do nowego oprogramowania, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

iOS 14.7.1 naprawia błąd, który mógł uniemożliwiać iPhone’om z Touch ID odblokowywanie zegarka Apple Watch, problem z iOS 14.7, który miał być naprawiony w nadchodzącej aktualizacji oprogramowania.

iOS 14.7.1 naprawia problem uniemożliwiający modelom iPhone’a z Touch ID odblokować połączonego w parę Apple Watch przy użyciu funkcji Odblokuj z iPhone’a. To uaktualnienie zawiera także ważne poprawki zabezpieczeń i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Apple twierdzi, że aktualizacja zawiera również aktualizacje zabezpieczeń i zaleca wszystkim użytkownikom zainstalowanie aktualizacji iOS i iPadOS 14.7.1.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx