wtorek, 28 listopada

Oprócz komputerów Mac Studio i wyświetlacza Studio Display firma Apple wprowadziła dziś na rynek urządzenia peryferyjne w nowych opcjach czarnego koloru, dostępne osobno.

Wśród nowych urządzeń znaleźć możemy klawiaturę Magic Keyboard z Touch ID i klawiaturą numeryczną z czarnymi klawiszami oraz Magic Trackpad i Magic Mouse, które są dostępne z czarną powierzchnią dotykową. Same akcesoria są identyczne z nieco przeprojektowanymi wersjami, które zostały wprowadzone z 24-calowym komputerem iMac w zeszłym roku, ale mają czarną kolorystykę z czarnym oplecionym kablem Lightning.

Nowe opcje kolorystyczne, czarno-srebrne, uzupełniają wygląd nowego komputera Mac Studio i monitora Studio Display. Ani nowy komputer, ani monitor nie są wyposażone w urządzenia peryferyjne, więc użytkownicy, którzy chcą mieć klawiaturę, gładzik lub mysz Apple, będą musieli je kupić osobno.

Do tej pory czarno-srebrne urządzenia peryferyjne były dostępne wyłącznie z komputerem Mac Pro i nie można ich było kupić osobno. Wszystko wskazuje na to, że „Mac Pro” nadal jest sprzedawany z czarno-srebrnymi urządzeniami peryferyjnymi ale w starszej wersji.

Magic Keyboard z „Touch ID” i klawiaturą numeryczną jest dostępna za 999 złotych, Magic Trackpad jest dostępny za 749 złotych, a myszka Magic Mouse jest dostępna za 499 złotych i można je zamawiać od dzisiaj, z dostawą w ciągu jednego dnia roboczego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavlito vel Pablo
Pavlito vel Pablo
1 rok temu

 Magic Trackpad jest dostępny z lightning. Liczyłem na usb c. Jaja sobie robią …


1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx